Luxusní mýdlo s kozím mlékem a luffou

SKLADEM
CENA 120,00 Kč
kus
Popis produktu
Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálů, je bohaté na mléčné tuky. Má nadbytek vitamínu E, který je nejlepším přítelem lidské pokožky. Toto luxusní mýdlo je bez parfemace a barviv, skvěle hydratuje a vyživuje i velmi citlivou pleť. Má hladkou, krémovou konzistenci a po použití zanechává pokožku hladkou a jemnou.

Luffa: jemné, stejně veliké částice pletiva luffy (dýně) umožňují jemný a šetrný peeling.
Lufa
Lufa (Luffa) je rod tropických popínavých rostlin z čeledi tykvovité. Má celkem osm druhů a je společně s rodem Citrullus (vodní meloun) zařazen do tribu Benincaseae. Nezralé plody druhů lufa ostrohranná (Luffa acutangula) a lufa válcovitá (Luffa aegyptiaca neboli Luffa cylindrica) se v Asii a Africe často používají jako zelenina. Z dozrálých plodů lufy válcovité se vyrábějí přírodní houby, jimiž se čistí jak znečištěné povrchy, tak i lidská pokožka.

Doplňující informace
INCI:Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylen Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Caprae Lac, Sodium Lauryl Sulfate, Luffa Cylindrica, Sodium Chloride, Stearic Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, CI 77891, C74160

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné